a bedroom with a bed and a tv
Izby a Apartmány

Nové komfortné ubytovanie

2-lôžková izba s oddelenými posteľami

1 - 2 osoby
Izba sa nachádzajú na 1. poschodí a zahŕňa nasledovné vybavenie: 2 x sólo posteľ, súkromný balkón, klimatizácia, súkromná kúpeľňa s vaňou a sušičom na vlasy, kompletne zariadená kuchyňa.

2-lôžková izba s manželskou posteľou a prísteľkou

1 - 3 osoby
V rezidencii sú 3 izby tohto typu, ktoré sa nachádzajú na prízemí a 1. poschodí a zahŕňajú nasledovné vybavenie: 1 x manželská posteľ, 1 x rozkladacie kreslo, súkromný balkón, klimatizácia, súkromná kúpeľňa s vaňou a sušičom na vlasy, kompletne zariadená kuchyňa.

2-lôžková izba s manželskou posteľou a dvoma prístelkami

1 - 4 osoby
V rezidencii sú 3 izby tohto typu, ktoré sa nachádzajú na prízemí a 1. poschodí a zahŕňajú nasledovné vybavenie: 1 x manželská posteľ, 1 x gauč (po rozložení vznikne plnohodnotná manželská posteľ), súkromný balkón, klimatizácia, súkromná kúpeľňa s vaňou a sušičom na vlasy, kompletne zariadená kuchyňa.

Apartmán

1 - 6 osôb
Apartmán sa nachádza na prízemí a je zložený z 2 izieb (spáľňa a obývačka spojená s kuchyňou), kúpeľne s rohovou vaňou, balkón. Spáľňa je vybavená manželskou posteľou, nočnými stolíkmi, písacím stolom a stoličkou Druhá veľká miestnosť - nachádza sa tu kompletne zariadená kuchyňa, jedálenské sedenie pre 6 osôb, 2 x sólo lôžko, gauč (po rozložení vznikne plnohodnotné 2-lôžko), konferenčný stolík, skriňa, balkón. Kúpeľňa má veľkú rohovú vaňu a sušič na vlasy.

Malý apartmán s dvomi balkónmi

1 - 4 osoby
Apartmán sa nachádza na prízemí a zahŕňa nasledovné vybavenie: samostatná spálňa s manželskou posteľou, 1 x gauč (po rozložení vznikne plnohodnotná manželská posteľ), konferenčný stolík, 2 x balkón, klimatizácia, súkromná kúpeľňa s vaňou a sušičom na vlasy.

Veľký Apartmán s balkónom a rohovou vaňou

1 - 7 osôb
Apartmán sa nachádza na 1. poschodí a zahŕňajú nasledovné vybavenie: samostatná spálňa s manželskou posteľou, 1 x gauč (po rozložení vznikne plnohodnotná manželská posteľ),konferenčný stolík, 3 x sólo lôžko balkón, klimatizácia, súkromná kúpeľňa s rohovou vaňou a sušičom na vlasy.

Apartmán pri bazéne s terasou a súkromným vchodom

1 - 6 osôb
Bezbariérový apartmán sa nachádza na prízemí a zahŕňa nasledovné vybavenie: samostatná spálňa s manželskou posteľou, 1 x gauč (po rozložení vznikne plnohodnotná manželská posteľ), konferenčný stolík, 3 x sólo lôžko balkón, klimatizácia, súkromná kúpeľňa s rohovou vaňou a sušičom na vlasy.