a group of houses in a field
Eventy

Spoločne uskutočníme vaše plány

a room with tables and chairs

Školenia

Ponuka zahŕňa školiacu miestnosť so všetkým vybavením (dataprojektor, plátno flipchart, audiovizuálne pomôcky atď.) a spoločenskú miestnosť pre stravovanie so stolným futbalom a stolným tenisom. Zároveň ponúkame naše spoločenské vnútorné a vonkajšie priestory, ako aj plne vybavenú a profesionálne zariadenú kuchyňu. Občerstvenie, ako aj kompletné stravovanie počas školenia je možné na objednávku.

a building with a deck

Firemné akcie

Rezidencia Podhájska ponúka ideálne prostredie pre usporiadanie firemnej párty, či oslavy. Je možný prenájom celého objektu, čo zabezpečuje maximálne súkromie. Naše spoločenské priestory sa nachádzajú v suteréne a vzhľadom na absenciu susedov Vám ponúkame možnosť baviť sa 24 hodín denne.

a kitchen with white cabinets

Rodinné oslavy

Vytvárame spomienky na rodinné okamihy - Zarezervujte si u nás ubytovanie, priestory a vybavenie alebo sa nechajte rozmaznávať a my vám zabezpečíme stravovanie, nachystanie stolovania, program, aj DJ-a.

a room with tables and chairs

Školské výlety

Náš domov pre vaše školské výlety - V prípade záujmu je možná rezervácia ubytovania bez doplnkových služieb. Zároveň však vieme zabezpečiť kompletné stravovanie a pitný režim počas celého pobytu.

a group of houses in a field

Rozlúčky so slobodou

Kráľovské rozlúčky v nádhernom prostredí - Zarezervujte si u nás základný balík s ubytovaním, priestormi a vybavením alebo sa zabavte zatiaľ čo vám my zaobstaráme aj stravovanie a program. Vrátane našej All Inclusive ponuky sa postaráme aj o DJ-a, striptéra/striptérku, nachystanie stolovania a kompletné upratovanie.